Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Tréninky

Přihlašovací tabulka :  http://www.tobudehit.cz/

Během zimního času trénujeme vždy v sobotu od 10:00 hod.

V období letního času budou termíny tréninků rozděleny následovně :

  • úterý od 17:00 hod. - agility
  • čtvrtek od 17:00 hod. - agility nebo flyball (podle potřeby) 
  • sobota od 10:00 hod. - flyball           

Pokud budete mít zájem přijít si flyball nebo agility vyzkoušet, napište na e-mail jandova.ir@seznam.cz. První trénink je u nás zdarma a můžete se tak nezávazně podívat, jak trénink probíhá a také si vše vyzkoušet. Pokud se rozhodnete pokračovat, budete si moci zakoupit předplatné na 10 lekcí za cenu 500,- Kč a obdržíte průkazku, která má platnost 12 měsíců od zaplacení. Zároveň vám bude přiděleno heslo, abyste se mohli přihlašovat na trénink a trenéři tak měli přehled, kolik se na tréninku sejde lidí. Když budete chtít pokračovat v trénování po vyčerpání předplacených lekcí, můžete si vyplnit přihlášku a stát členem čekatelem našeho spolku MANIC DOGS a mít přístup na všechny tréninky v průběhu celého kalendářního roku. Členský příspěvek na rok 2015 je stanoven na 1.000,- Kč a je splatný do 28. 2. 2015.

Trénink trvá cca 2 – 2,5 hodiny, během kterých se postaví flyballová dráha nebo překážky na agility, následně proběhne trénink, při kterém se postupně vystřídají jak začátečníci, tak i závodníci, a po skončení tréninku se společnými silami opět vše uklidí.

 

JAK SE DOSTANETE NA CVIČÁK V KRUPCE:
Je to bývalé fotbalové hřiště. Jelikož si na ostatních přístupových cestách místní lidé stěžovali, prosíme vás, abyste používali cestu podél nádraží.
GPS: N 50°40´27,786" E13°52´46,867Po kliknutí zobrazíte v mapě.
Na cestě z Ústí n. L. do Teplic odbočte za továrnou KNAUF doprava, dojedete až k železničnímu přejezdu a když ho přejedete, hned za ním odbočte doprava. Zde pojedete podél drážních budov, až dojedete k štěrkové cestě. Vlevo je stezka pro pěší, vy pojedete rovně, až dojedete k polorozpadlému objektu a za ním se dáte doleva. Po sto metrech se dostanete na rozcestí a vpravo budete mít bránu z pletiva, tu si otevřete a jste tam.

TOPlist