Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Naši začátečníci

Káťa MACHALOVÁ a JESSIE

Po krátké pauze se mezi nás vrátila Jessie. Trénuje moc ráda a jde jí to skvěle. Už na třetím tréninku zvládla celou dráhu i s krásnou otočkou :-). Těšíme se, že se brzy zařadí mezi závodníky.

Barbora RYBOLOVÁ a LUCKY

Lucky je fenka entlebušského salašnického psa, která má moc ráda míčky a je hodně aktivní. Bára je spokojená, že se Lucky na tréninku trošku unaví a obě jsou spokojené :-). Lucky dělá pokroky a doufáme, že ji to takhle dobře půjde i nadále.


 

Marek RUSS a ENGINE

Také Marek si pořídil černobílou posilu do týmu. V Kounici se malý Enginek připravoval na svou závodní kariéru, zvládl to výborně a dění na parkúru ho moc zajímalo :-). Nejvíc ze všeho se mu ale líbily divoké rvačky s Merlinem a Casíkem. Těšíme se, že z něj vyroste šikovný závodník :-).

 


Jiřina Křivohlavá a GERY

Gery je krásný pejsek z útulku, do kterého se Jiřka přes internet zamilovala a musela si ho dovézt domů. Gery si už pěkně začal zvykat na nové kamarády a také absolvoval své první flyballové soustředění wink.  

 

Tomáš Cibulka a BONNIE

Také Bonnie má za sebou své první soustředění a doufáme, že se brzy zařadí mezi závodníky.

 

Káťa Křivohlavá a DASHA

Dasha je nejspokojenější, když nic "nemusí" a může si jen tak běhat a hrát si. Snad jí to brzy přejde smiley.  Ovšem, když se jí chce, umí běhat moc hezky. Kačka musí být hodně trpělivá wink. I Dasha má za sebou své první soustředění.

 

Honza Jiřík a ALVIN

Honza s Alvinem udělali obrovský pokrok a doufáme, že se opět co nejdříve zařadí mezi naše závodníkyyes.

 

 

 

 

 

  

  •  
TOPlist